Główna rola w filmie Onimusha obsadzona!

Od pewnego czasu świat kina i wirutalnej rozrywki przenikają się wzajemnie, czego rezultatem jest opracowywanie coraz większej ilości adaptacji z przeciwnego narożnika! Jedną z ciekawszych filmowych adaptacji gry jest zapowiadana na jesień 2009 roku Onimusha.

@ 06.06.2007, 15:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps2, ps3, psp, xbox, xbox 360, gc, wii, gba

Główna rola w filmie Onimusha obsadzona!

Od pewnego czasu świat kina i wirutalnej rozrywki przenikają się wzajemnie, czego rezultatem jest opracowywanie coraz większej ilości adaptacji z przeciwnego narożnika!

Jedną z ciekawszych filmowych adaptacji gry jest zapowiadana na jesień 2009 roku Onimusha. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że reżyserem filmu zostanie Christophe Gans, który na swoim koncie ma sporo udanych produkcji. W dniu dzisiejszym udało nam się poznać natomiast nazwisko aktora, który podejmie się odtworzenia postaci głównego bohatera. Jak poinformował serwis DVDRama, w rolę Samanosuke Akechi wcieli się tajwański aktor Takeshi Kaneshiro!

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że za scenariusz filmu odpowiedzialni są Lesley Krueger oraz John Collee, a budżet wynosi 70 milionów dolarów!

Sprawdź także:
Onimusha 3: Demon Siege

Onimusha 3: Demon Siege

Premiera: 25 listopada 2005
PC, PS2

Onimusha 3: Demon Siege to gra akcji stworzona przez firmę Capcom. Jest ona połączeniem kilku gatunków takich jak przygodówka, RPG oraz bijatyka. Oferuje wiele godzin prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?