Cyberpunk 2077 otrzyma w przyszłym roku wydanie GOTY

Ale najpierw musi zadebiutować zapowiedziany dodatek.

@ 02.12.2022, 16:52
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077 otrzyma w przyszłym roku wydanie GOTY

Studio CD Projekt RED obecnie pracuje nad dodatkiem Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077, a prezes Adam Kiciński właśnie poinformował o dalszych planach. Dotyczą one wersji GOTY.

Chodzi oczywiście o wydanie Game of the Year, które po jakimś czasie od premiery otrzymują duże gry. Najczęściej zawiera ono w pakiecie dodatek i komplet usprawnień, jakie deweloperzy wprowadzili od momentu debiutu swojej produkcji. W wielu przypadkach jest to też ostateczne zakończenie prac nad dalszym rozwojem gry - ewentualnie później pojawiają się jeszcze mniejsze aktualizacje.

Także Cyberpunk 2077 otrzyma edycję GOTY - po premierze dodatku Widmo Wolności.

"To naturalna kolej rzeczy – tak samo było z ‚Wiedźminem’, który po obu dodatkach został w końcu wydany jako ‚Game of the Year Edition’ i w ten sposób funkcjonuje od tamtego czasu na rynku. W tym przypadku można się spodziewać tego samego. To dość oczywiste" - wyjaśnia prezes CD Projekt RED w odpowiedzi na pytanie serwisu stockwatch.

"Docelowa wersja „Game of the Year” „CP2077” będzie właśnie po update i łącznie z nowym dodatkiem. Ta wersja udostępniona zostanie po „pełnej” cenie. Czego innego tu się spodziewać" - komentuje, jakby nieco zdziwiony pytaniem dziennikarzy, Kiciński.

Dodatek Widmo Wolności zadebiutuje w 2023 roku - konkretnej daty nie ujawniono.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:20, 03.12.2022
Na konferencji GPW Innovation Day Kiciński stwierdził też, że jeszcze w tym roku (czyli myślę, że tuż przed świętami, w drugiej połowie, tuż po premierze W3 na next geny) pojawi się jakaś forma pierwszej promocji marketingowej DLC (Trailer? Preorder? Data premiery?).
0 kudosBarbarella.   @   09:51, 03.12.2022
No to se jeszcze trochę poczekam . Uśmiech