Premiera Assassin's Creed: Mirage opóźniona?

Z najnowszych doniesień wynika, że premiera Assassin's Creed: Mirage może zostać opóźniona o kilka miesięcy.

@ 02.12.2022, 15:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Assassin's Creed: Mirage opóźniona?

Assassin's Creed: Mirage zostało oficjalnie zapowiedziane kilka miesięcy temu, a wydawca, firma Ubisoft, zdradził wówczas, że premierę zaplanowano na wiosnę 2023 roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, spółka może zdecydować się na przesunięcie tego terminu.

Znany insider, Tom Henderson, opublikował na Insider Gaming raport, z którego wynika, że zakulisowo dokonano przesunięcia daty premiery Assassin's Creed: Mirage z wiosny na sierpień 2023 roku. Oznaczałoby to, że pomiędzy Assassin's Creed: Mirage, a Valhalla mielibyśmy prawie 3 lata odstępu.

Co odpowiada za opóźnienie? Tego oczywiście nie wiemy. Możliwe, że twórcy potrzebują więcej czasu na to, by grę dopieścić, ale może być też tak, że wystąpiły jakieś problemy kadrowe, zwolnienia itd. Tak czy inaczej, czekamy na więcej informacji bezpośrednio od wydawcy.

Assassin's Creed: Mirage opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Będzie ono przedstawiać losy Basima - jednej z postaci pobocznych AC Valhalla. Więcej na temat przedsięwzięcia dowiecie się z naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:03, 03.12.2022
Może ta część to tylko miraż .