Zobacz, co przygotował Predator dla fanów prawdziwych okazji!

Firma ACER, właściciel marki Predator, postanowiła przygotować nie lada promocje z okazji Black Friday.

@ 21.11.2022, 12:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne

Zobacz, co przygotował Predator dla fanów prawdziwych okazji!

Firma ACER przygotowała specjalną okazję dla wszystkich fanów promocji. Już dziś rusza specjalna inicjatywa, w ramach której zgarnąć można dodatkowy laptop lub hulajnogę elektryczną. Co trzeba zrobić? Nabyć laptop gamingowy od Acera w sieci Media Expert.

Z okazji Black Friday w Wasze ręce wpaść może laptop Acer Chromebook 315 lub nowość od Acer na rynku - elektryczna hulajnoga. Jeśli chcecie mieć szansę na wygraną, musicie kupić jeden z komputerów gamingowych objętych promocją (jak np. Orion 3000, którego test opublikowaliśmy jakiś czas temu), zachować dowód zakupu, a następnie zgłosić swój udział w tym miejscu. Promocja, jak wspomniałem, startuje dziś, a zwycięży pierwsze 200 osób, które wypełnią formularz - będą one mogły wybrać jedną z nagród. Abyście wiedzieli o co walczycie, słów kilka na ich temat.

Hulajnoga Acer Series 3 Escooter (model AES013) to najnowsza odsłona tego sprzętu. Zasięg to nawet 25 km, a ładowanie akumulatora zajmuje zaledwie 4 godziny. Do tego jest łatwa w przenoszeniu dzięki wadze, która wynosi jedynie 16 kg. Przyjazny wyświetlacz pokazuje prędkość, poziom naładowania baterii oraz inne dane. Trzy tryby prędkości ułatwią z kolei przełączanie między spokojną jazdą z prędkością 6 km/h, trybem normalnym na poziomie 10 km/h oraz w najszybszej możliwej opcji z prędkością do 20 km/h. Więcej informacji o tym produkcie można znaleźć tu.

Z kolei Acer Chromebook 315 to bardzo atrakcyjny laptop, który świetnie sprawdza się w codziennym użytku. Czas pracy na jednym ładowaniu baterii to nawet ponad 12 godzin. Komputer potrafi uruchomić się w zaledwie 6 sekund, a w środku czeka na ciebie niezwykle bezpieczny system operacyjny ChromeOS, dzięki któremu zyskasz łatwy dostęp do przeglądania Internetu, pracy biurowej, nauki i grania, nawet w te najbardziej wymagające tytuły dzięki technologii cloud gamingu.

Żeby było ciekawiej, na Black Friday firma Acer przygotowała jeszcze jedną atrakcję. Chodzi o to, że poszukuje ona zabawnych memów i haseł reklamowych. Wystarczy wejść na profil Predator Polska na Facebooku lub Instagramie i zgłosić swoją propozycję. Nagrodą jest w sumie 6 hulajnóg Acer Series 3 Escooter. Szczegóły można znaleźć w postach konkursowych. W pierwszej kolejności ruszy konkurs na najlepszego mema - tydzień później z kolei Predator będzie szukać najzabawniejszych haseł reklamowych.

Zachęcamy oczywiście do zabawy i życzymy powodzenia!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:12, 21.11.2022
Jak będę chciała się zabić to sama sobie kupię taką hulajnogę.