Konsolowa wersja Humankind opóźniona

Data premiery konsolowego wydania Humankind została przesunięta. Nowego terminu nie ujawniono.

@ 14.10.2022, 16:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Konsolowa wersja Humankind opóźniona

Humankind dostępne jest obecnie na komputerach osobistych, a niebawem miało też zadebiutować na konsolach. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, premiera na PlayStation oraz Xboksach została przesunięta. Wydawca, firma SEGA, nie ujawnił niestety nowego terminu.

"Przepraszamy za niedogodności, ale bądźcie pewni, że SEGA Europe, Amplitude Studios oraz Aspyr pracują ciężko nad tym, by zapewnić graczom możliwie jak najlepsze doświadczenie Humankind", czytamy w oświadczeniu. "Nie możemy podzielić się teraz terminem, ale jak tylko będziemy w stanie to zrobić, damy wszystkim znać i dziękujemy społeczności za wsparcie oraz zrozumienie".

Humankind od zeszłego roku nabyć możecie na PC. Gra otrzymała od momentu swojej premiery sporo poprawek, a także dodatkową zawartość. Niebawem powinno też zadebiutować kolejne DLC, Together We Rule. Jego termin wydania zaplanowano na końcówkę 2022 roku, choć konkretnego dnia niestety brak.


Sprawdź także:
Humankind

Humankind

Premiera: 17 sierpnia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

HUMANKIND to nowa gra strategiczna z rodzaju 4X (explore, expand, exploit, exterminate) od studia Amplitude - autorów m.in. serii Endless Space, innego reprezentanta gatu...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?