Zobaczcie klimatyczny zwiastun premierowy Scorn

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy promujący Scorn. Deweloperzy przygotowali go z okazji dzisiejszej premiery.

@ 14.10.2022, 15:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Zobaczcie klimatyczny zwiastun premierowy Scorn

Mroczna i klimatyczna gra Scorn otrzymała zwiastun premierowy. Dzieło studia Ebb Software jest dostępne od dziś w sprzedaży, a poniżej możecie obejrzeć nowe wideo, mające Was w nie wprowadzić.

Scorn powstawało dość długo, ale wiele wskazuje na to, że będzie to całkiem ciekawy survival horror. Jeśli nie jesteście do końca przekonani czego się spodziewać, koniecznie rzućcie okiem na zwiastun premierowy, który widnieje w treści niniejszej wiadomości.

Zdecydowanie najbardziej charakterystycznym elementem Scorn jest jego oprawa wizualna. Budzące niepokój sceny, dziwne modele postaci oraz widok z perspektywy pierwszej osoby sprawiają, że może to być niesamowicie przerażające i porywające zarazem doświadczenie.

Osoby, które postanowią Scorn zakupić, mogą liczyć na mniej więcej 6-8 godzin zabawy, a sama gra dostępna jest na PC oraz Xboksach Series X|S. Przed nabyciem wersji dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Scorn

Scorn

Premiera: 14 października 2022
PC, XBOX X/S, PS5

Scorn to pierwszoosobowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru, graficznie nawiązująca do konwencji dzieł Hansa Rudolfa Gigera lub Zdzisława Beksińskiego. Tytuł został...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?