Marvel's Midnight Suns z nową datą premiery

Wreszcie poznaliśmy nową datę premiery nieźle zapowiadającego się Marvel's Midnight Suns. Trzymajcie kciuki, aby termin był ostateczny.

@ 11.09.2022, 14:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns z nową datą premiery

Po tym, jak Take-Two zdecydowało się opóźnić Marvel's Midnight Suns spodziewaliśmy się, że premiera nie nastąpi już w tym roku. Miło mi jednak poinformować, że wydawca zdecydował się na niewielką obsuwę. Zamiast zagrać, jak pierwotnie planowano w październiku, zagramy z początkiem grudnia.

Firaxis oraz Marvel opublikowały nowy zwiastun dedykowany Marvel's Midnight Suns. Materiał opublikowano w trakcie minionego już Disney & Marvel Games Showcase, a w tymże wideo ujawniono, że premiera gry będzie miała miejsce 2 grudnia. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Kolejne informacje na temat Marvel's Midnight Suns będziemy przekazywać Wam na bieżąco, a póki co pamiętajcie, że więcej na temat gry znajdziecie w naszej encyklopedii. Jest tam m.in. sporo filmów pokazujących bohaterów, których będziemy mogli kontrolować w trakcie zabawy.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   23:22, 11.09.2022
Tak czy owak mimo że za filmami Marvela nie przepadam ta gra może być pierwszą grą z tej tematyki w którą zagram.