Resident Evil Village: Shadows of Rose - znamy długość dodatku

Capcom ujawnił ile mniej więcej czasu będziemy musieli poświęcić na to, by przejść Shadows of Rose.

@ 22.09.2022, 14:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil Village: Shadows of Rose - znamy długość dodatku

Pod koniec października na rynku pojawi się aktualizacja dla Resident Evil: Village zatytułowana Winters’ Expansion. Wprowadzi ona m.in. kolejny rozdział opowieści, w postaci dodatku zatytułowanego Shadows of Rose. Właśnie poznaliśmy długość tego DLC.

Wieści na temat czasu potrzebnego do przejścia Shadows of Rose docierają do nas z wywiadu, jaki opublikowała japońska redakcja IGN. Dowiadujemy się z niego, że DLC powinno nam wystarczyć na mniej więcej 4 godziny. Będzie to zatem jeden z największych dodatków dla Resident Evil, opracowanych przez Japończyków.

Przy okazji potwierdzono, że podczas przechodzenia Shadows of Rose zwiedzimy wiele różnych lokacji, nie tylko Zamek Dimitrescu, który pokazano w zwiastunie. Nie wiadomo natomiast czy wszystkie lokacje są dostępne w podstawce, czy zobaczymy jakieś całkiem nowe.

Premierę Winters’ Expansion zaplanowano na 28 października na wszystkich platformach docelowych podstawki. Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Resident Evil: Village zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania wersji PC. Pamiętajcie też, że na łamach portalu znajdziecie kompleksowy poradnik.


Sprawdź także:
Resident Evil: Village

Resident Evil: Village

Premiera: 07 maja 2021
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

Resident Evil: Village to ósma pełnoprawna odsłona kultowej już serii przygodowych gier akcji. Za projekt, tradycyjnie, odpowiada wewnętrzne studio firmy Capcom, które zn...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?