Dune: Awakening to nowy survival od Funcom

Funcom zapowiedział swoje kolejne przedsięwzięcie. Poznajcie grę MMO pod tytułem Dune: Awakening.

@ 23.08.2022, 23:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Dune: Awakening to nowy survival od Funcom

Zgodnie z plotkami, jakie krążyły w sieci przed kilkoma dniami, podczas minionej już transmisji otwarcia targów Gamescom 2022 zapowiedziano grę MMO, której akcja toczy się w uniwersum Dune. Za powstanie projektu odpowiada  Funcom.

Funcom przygotowuje w tym momencie co najmniej dwa projekty związane z Dune. Pierwszym jest Dune: Spice Wars, które opracowuje studio Shiro Games. Drugim jest natomiast Dune: Awakening - MMO nastawione na survival, którego pierwszy zwiastun znajdziecie poniżej.

Materiał pochodzi z transmisji Gamescom Opening Night Live i choć nie zdradza zbyt wiele, daje nam poniekąd pierwsze spojrzenie na świat, w którym będziemy musieli przetrwać. Uczynimy to bawiąc się na komputerach osobistych, bo gra zmierza na razie tylko na nie. Twórcy planują już testy beta, a jeśli chcecie wziąć w nich udział, możecie się zgłosić.

Dune: Awakening nie ma na razie daty premiery.


Sprawdź także:
Dune: Awakening

Dune: Awakening

Premiera: 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Dune: Awakening to survival umieszczony w konwencji MMO, który został oparty na licencji popularnej powieści science fiction autorstwa Franka Herberta. Za projekt odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?