Zapowiedź gry Dune niebawem?

Znany insider opublikował na Twitterze dość interesującą grafikę.

@ 18.08.2022, 15:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Zapowiedź gry Dune niebawem?

The Snitch to insider, który w ostatnim czasie opublikował sporo interesujących plotek i doniesień. Co najważniejsze, większość z nich znalazła potwierdzenie w rzeczywistości - jak np. plotki związane z nadchodzącą zapowiedzią Alone in the Dark - a to oznacza, że i tym razem może być podobnie.

Wspomniany insider, The Snitch, opublikował na Twitterze dość nietypową grafikę. Widzimy na niej postać poruszającą się na pustyni. Co ciekawe, grafika nie jest całkowicie przypadkowa. To odwrócony i nieco przycięty plakat zeszłorocznego filmu Dune. Może to być zatem sugestia, że gra w tymże uniwersum niebawem zostanie zaprezentowana.

Jeśli chodzi o ewentualnych kandydatów, wiemy od jakiegoś czasu, że Funcom przygotowuje wysokobudżetowy tytuł nastawiony na survival, którego akcja toczy się w świecie Dune. Jest zatem szansa, że o tym projekcie mowa, choć w tym momencie nie mamy pewności. Sytuacja może się wyklarować w trakcie Gamescom Opening Night Live.

Doniesienia z imprezy będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Sprawdź także:
Dune: Awakening

Dune: Awakening

Premiera: 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Dune: Awakening to survival umieszczony w konwencji MMO, który został oparty na licencji popularnej powieści science fiction autorstwa Franka Herberta. Za projekt odpowia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?