Battlefield 2042: DICE zmieni system rozgrywki i wrócą znane klasy żołnierzy

Kolejny sezon wsparcia Battlefield 2042 przyniesie wiele usprawnień i nowości.

@ 23.08.2022, 21:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox 360, ps4, xbox one, ps5

Battlefield 2042: DICE zmieni system rozgrywki i wrócą znane klasy żołnierzy

Chociaż DICE jeszcze nie opowiadało o sezonie drugim do Battlefield 2042, ani nie uruchomiło go, studio ma już coś wielkiego przygotowanego na sezon 3. W dzisiejszej informacji studio potwierdziło, że przerabia Specjalistów na bardziej tradycyjny system klasowy, którego premiera planowana jest na sezon 3.

Według DICE, począwszy od sezonu 3., specjaliści zostaną „przeniesieni” do bardziej tradycyjnych klas znanych z poprzednich gier Battlefield. Oto krótkie zestawienie usprawnień omawianych w związku z przeróbkami Specjalistów:

  • W każdej klasie dostępne będą cechy.
  • Istniejące gadżety i przedmioty do rzucania podzielone są na klasy, aby pasowały do ich roli.
  • Specjaliści nie zostaną całkowicie usunięci, ale połączeni z tradycyjnym systemem klasowym, który znają weterani Battlefield.
  • Aktualizacje wizualne zostaną wprowadzone w sezonie 2. i 3., wraz z aktualizacjami głosu, zmianą postawy ciała i wyrazu twarzy.

Podamy więcej szczegółów na temat aktualizacji i planowanych nowości na sezon drugi już wkrótce, więc bądźcie czujni i śledźcie naszą stronę. Na koniec jeszcze dopytamy, czy wciąż ogrywacie superprodukcję DICE, czy już nie jest warta Waszej drugiej szansy?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?