Marvel's Midnight Suns - poznajcie Scarlet Witch

W sieci pojawił się kolejny zwiastun Marvel's Midnight Suns. Tym razem deweloperzy chcą nam przybliżyć postać Szkarłatnej Wiedźmy.

@ 17.08.2022, 12:11
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - poznajcie Scarlet Witch

Marvel's Midnight Suns miało zadebiutować w październiku, ale premierę opóźniono i prawdopodobnie zagramy dopiero w roku przyszłym. Nie oznacza to jednak, że nie możemy się na debiut przygotować. Pomogą w tym publikowane przez deweloperów materiały.

W sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun Marvel's Midnight Suns. Deweloperzy pokazują nam tym razem postać Scarlet Witch, czyli kolejnej bohaterki, jaką będziemy w stanie kontrolować podczas zabawy. Jako że mamy do czynienia z wiedźmą, dysponuje ona niesamowitymi zdolnościami magicznymi. Jest w stanie wyeliminować grupę wrogów w mgnieniu oka.

Na poniższym filmie twórcy Marvel's Midnight Suns tylko nakreślają postać Scarlet Witch i choć jest kilka ujęć z rozgrywki, konkretniejszy gameplay powinniśmy otrzymać w kolejnych dniach. Wówczas zobaczymy co dokładnie jest w stanie robić szkarłatna wojowniczka.

Marvel's Midnight Suns nie ma obecnie daty premiery. Ma trafić do sklepów w bieżącym roku fiskalnym, czyli do 31 marca 2023 roku. Na razie mowa o wersjach dla PC, PS5 oraz Xboksów Series X|S. O wydaniach dla konsol poprzedniej generacji na razie nie wiemy nic.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:23, 17.08.2022
O dziwo kilka gier z gatunku Marvel znalazło się w kręgu moich zainteresowań. Być może inne sobie odpuszczę ale ta jednak zdaje się mówić " Chcesz poznać Marvela , poznaj go z dobrej strony ".