Data premiery polskiego Evil West opóźniona

Wygląda na to, że kolejna gra zalicza opóźnienie. Tym razem chodzi o polskie Evil West.

@ 17.08.2022, 12:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Data premiery polskiego Evil West opóźniona

Flying Wild Hog oraz Focus Entertainment zdecydowały się przesunąć premierę opracowywanego w Polsce Evil West. Projekt pierwotnie miał zadebiutować już 20 września, ale deweloperzy ewidentnie potrzebują więcej czasu na to, by go dopracować.

Wieści na temat opóźnienia premiery Evil West docierają do nas za sprawą Twittera. Deweloperzy opublikowali na wspomnianym portalu notkę, z której dowiadujemy się, że Evil West trafi do sprzedaży dwa miesiące później, a dokładnie 22 listopada. Platformy docelowe pozostały bez zmian. Chodzi o PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.

"Chcemy dać naszej grze więcej czasu na ostatnie szlify, aby gracze nie tylko dobrze ją wspominali, ale również długą ją wspominali. To coś, co zawsze staraliśmy się robić", wyjaśniają twórcy, przyznając, że rozumieją ewentualną frustrację, ale jednocześnie jest to konieczny krok do przygotowania "możliwie najlepszego doświadczenia".

Evil West to gra akcji, której wydarzenia toczą się na Dzikim Zachodzie. Żeby było ciekawiej mamy do czynienia z gatunkiem Weird Wild West, czyli takim, w którym elementy realne zderzają się z surrealistycznymi. Tytuł nastawiony jest na dynamiczną akcję, a bawić będziemy się nie tylko sami, ale również w ramach trybu współpracy.


Sprawdź także:
Evil West

Evil West

Premiera: 22 listopada 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Evil West to dynamiczna strzelanka osadzony w alternatywnej rzeczywistości, gdzie klimat fantasy miesza się z miejscem akcji, XIX-wiecznym Dzikim Zachodem. Za projekt odp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?