FIFA 23 - nowy zwiastun pokazuje zmiany w FIFA Ultimate Team

Electronic Arts opublikowało kolejny materiał filmowy, promujący FIFA 23. Tym razem poznajemy nowości w FUT.

@ 12.08.2022, 12:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

FIFA 23 - nowy zwiastun pokazuje zmiany w FIFA Ultimate Team

FIFA Ultimate Team to jeden z najważniejszych trybów zabawy w serii FIFA od Electronic Arts. Nie powinno być więc dla nikogo zaskoczeniem to, że wydawca postanowił przygotować materiał filmowy, promujący ten właśnie model zabawy w przypadku FIFA 23. Na zwiastunie zobaczycie sporo ważnych zmian i nowości.

Nowy zwiastun dotyczący FIFA 23 widnieje poniżej. Trwa on mniej więcej 8 minut, a w trakcie seansu poznacie szczegóły na temat tegorocznej wersji FIFA Ultimate Team. O tym, co się zmieniło i w jaki sposób opowiada producent trybu, Azlan Mustapha, a także dyrektor projektu FIFA 23, Richard Walz.

Największą nowością, jeśli chodzi o FUT zdaje się być FUT Moments. Będzie to ogólnie rzecz biorąc tryb fabularny, w którym gracz będzie miał do wykonania rozmaite pomniejsze wyzwania. Dla przykładu podano konieczność strzelenia bramki przy pomocy bramkarza. Żeby było ciekawiej, nie będziemy mogli wykonać ani jednego podania.

Wykonywanie wyzwań z FUT Moments będzie nam dawać rozmaite nagrody w postaci gwiazdek. Będą one zależne od wybranego przez gracza poziomu trudności. Gwiazdki będzie można zdobyć w specjalnej galerii, a następnie wykorzystamy je do kupowania nowych nagród, w tym paczek dla Ultimate Team.

Kolejną ważną zmianą ma być opcja cross-play. Dzięki niej będzie możliwa zabawa w trybie 1v1 niezależnie od posiadanej konsoli. Oznacza to, że posiadacze PlayStation 4 będą bawić się w właścicielami Xboksów One, a osoby dysponujące PS5 zagrają z właścicielami Xboksów Series X|S. Niestety nie będzie opcji zabawy pomiędzy generacjami.

Więcej na temat FUT znajdziecie na poniższym wideo. Pamiętajcie, że premierę FIFA 23 zaplanowano na 30 września. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
FIFA 23

FIFA 23

Premiera: 30 września 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

FIFA 23 to kolejna odsłona najpopularniejsze serii gier wideo poświęcony piłce nożnej. Za produkcję odpowiada wewnętrzne studio wydawcy gry, firmy Electronic Arts - EA Sp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?