12 lat World of Tanks na PC!

World of Tanks to jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na rynku. Wargaming informuje, że jest ona z nami już od 12 lat!

@ 12.08.2022, 12:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

12 lat World of Tanks na PC!

Wargaming nadesłał nam informację prasową, z której dowiadujemy się, że World of Tanks jest już dostępne od 12 lat. Chodzi w tym przypadku oczywiście o wydanie pierwotne, czyli to dedykowane komputerom osobistym. Z tej okazji deweloper przygotował specjalne atrakcje!

"World of Tanks podgrzewa letnią atmosferę", mówi Uriy Kuryavyi, dyrektor wydawniczy World of Tanks. "Spodziewajcie się dużych zniżek, w wybrane dni modyfikatorów x2 i x5 do zwycięstw na każdym pojeździe, będzie się działo!".

Gracze, którzy zalogują się do gry pomiędzy 12, a 22 sierpnia otrzymają specjalny styl 2D zwany "Tylko dwanaście". Będą go mogli wykorzystać na dowolnym czołgu. Prócz tego każdy zalogowany czołgista dostanie dzień konta premium (maksymalnie do 7 dni).

Żeby było ciekawiej, każda bitwa danego dnia zostanie nagrodzona pięcioma rocznicowymi momentami, które będzie można wymienić na obligacje, rezerwy osobiste, dni premium, style oraz inne elementy stylizacyjne. Będzie do tego służyć specjalna sekcja sklepu. Duże misje to dodatkowe 20 rocznicowych monet.

Wisienką na torcie jest Lago M/38 - zupełnie nowy, szybkostrzelny szwedzki czołg premium III poziomu. Aby wejść w jego posiadanie trzeba ukończyć 3 dzienne misje bojowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?