Wiemy z jakimi parametrami działać będzie Forza Motorsport na konsolach

Twórcy Forza Motorsport mają bardzo ambitne plany, choć na razie wciąż nie poznaliśmy daty premiery gry.

@ 20.06.2022, 13:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Wiemy z jakimi parametrami działać będzie Forza Motorsport na konsolach

Na opublikowanych do tej pory materiałach (screenach oraz gameplayu) najnowsze dzieło studia Turn 10, czyli Forza Motorsport, prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Mimo że tytuł nie ma jeszcze daty premiery, poznaliśmy właśnie parametry, z jakimi działać będzie w przypadku konsol Xbox Series X|S.

Na oficjalnej stronie serii Forza pojawiła się lista najczęściej zadawanych pytań, a wśród poruszonych tam kwestii jest techniczna specyfikacja konsolowego wydania gry. Okazuje się, że Turn 10 bardzo ambitnie podchodzi do swojego najnowszego dzieła i w pełni wykorzysta ono możliwości nowych platform Microsoftu.

Jeśli chodzi o Xboksa Series X, Forza Motorsport działać będzie w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę. Osoby bawiące się na Xboksie Series S będą to natomiast robić także w 60 ramkach na sekundę, tyle że w niższej rozdzielczości, bo 1080p. Na razie nie wiemy niestety czy gra zaoferuje kilka trybów wyświetlania obrazu czy tylko jeden.

Tak czy inaczej, Forza Motorsport dostępna będzie w sprzedaży wiosną 2023 roku. Zagramy w nią wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?