Premiera ARK II przesunięta na przyszły rok

Deweloperzy ARK II zdecydowali się na opóźnienie debiutu gry. Na razie nie wiemy niestety o jak dużej obsuwie mowa.

@ 13.06.2022, 11:34
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Premiera ARK II przesunięta na przyszły rok

Nieciekawe informacje docierają do nas, jeśli chodzi o Ark 2. Jeśli liczyliście na to, że zagracie jeszcze w tym roku, niestety musicie zmienić plany. Studio Wildcard postanowiło debiut swojej nowej gry opóźnić, a w efekcie trafi ona na rynek dopiero w roku 2023.

Nowe informacje na temat Ark 2 pojawiły się w trakcie konferencji Microsoftu. Deweloperzy przedsięwzięcia przybyli na nią z nowym zwiastunem, a przy okazji powiedzieli, że premiera nie odbędzie się w tym, a dopiero w przyszłym roku. Nie wyjaśniono decyzji, ale oczywiste wydaje się to, że twórcy potrzebują po prostu więcej czasu na to, by wszystko ogarnąć.

Jeśli chodzi o nowy zwiastun, nie ma na nim niestety rozgrywki. Mimo to jest całkiem efektowny i dlatego warto na niego spojrzeć. Czysty gameplay mamy otrzymać w przyszłości, choć na razie nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie. Jak tylko sytuacja się wyklaruje, będziemy Was, rzecz jasna, informować.

Ark 2 dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
ARK II

ARK II

Premiera: 2023
PC, XBOX X/S

ARK II to druga odsłona sieciowej gry survivalowej w unikalnym, otwartym świecie i klimacie. Akcja gry bowiem osadzona w futurystycznej przeszłości, gdzie na planecie lud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?