Ujawniono Forza Horizon 5: Hot Wheels

Forza Horizon 5: Hot Wheels to pierwsze konkretne rozszerzenie dla ostatniej ścigałki studia Playground Games. Wreszcie dostaliśmy jego prezentację.

@ 13.06.2022, 11:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Ujawniono Forza Horizon 5: Hot Wheels

Gracie jeszcze w Forza Horizon 5? Jeśli tak, to mamy bardzo dobre wieści. W trakcie konferencji Microsoftu zaprezentowano wreszcie rozszerzenie zatytułowane Hot Wheels, mające zadebiutować 19 lipca. To pierwszy większy dodatek dla ostatniej ścigałki studia Playground Games.

Jak sama nazwa wskazuje, dodatek będzie związany z zabawkami marki Hot Wheels. Po jego zaaplikowaniu trafimy do całkiem nowego miejsca zwanego Horizon Hot Wheels Park, umiejscowionego wysoko ponad Meksykiem. To właśnie tam będziemy się ścigać na mocno zakręconych torach, rodem ze świata Hot Wheels. Zrobimy to oczywiście odpowiednimi samochodami.

Premiera Forza Horizon 5: Hot Wheels, jak wspomniałem, zaplanowana została na 19 lipca, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz Xboksie One, czyli na wszystkich platformach docelowych podstawki. Jeśli jeszcze nie gracie w FH5, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla blaszaków.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?