ARK II zostanie zaprezentowane jeszcze w tym tygodniu

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nieźle zapowiadające się ARK II zostanie pokazane podczas imprezy Xbox and Bethesda Games Showcase.

@ 06.06.2022, 10:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

ARK II zostanie zaprezentowane jeszcze w tym tygodniu

Od pierwszej prezentacji całkiem ciekawie zapowiadającego się ARK II minęło naprawdę sporo czasu. Deweloperzy jednak nie próżnowali i w pocie czoła przygotowali swoje następne dzieło. Efekty prac mamy zobaczyć już niebawem, albowiem podczas Xbox and Bethesda Games Showcase, które zaplanowano na 12 czerwca. 

Mimo że w tym roku nie będzie E3, wiele wskazuje na to, że inne branżowe imprezy wypełnią lukę po niegdyś wyśmienitych targach. Już wkrótce odbędzie się Summer Game Fest, a zaraz po nim będziemy mogli uczestniczyć w transmisji zwanej Xbox and Bethesda Games Showcase. W trakcie drugiego z wydarzeń powinniśmy zobaczyć ARK II.

Wieści na temat prezentacji gry docierają do nas z Twittera, a konkretnie od dewelopera przedsięwzięcia, studia Wildcard. W krótkiej notce czytamy, że 12 czerwca ujrzymy jakąś ekskluzywną zawartość związaną z ARK II, a zatem jest szansa nawet na jakiś gabeplay.

Jeśli chodzi o założenia ARK II, mamy do czynienia z tytułem reprezentującym gatunek survivali w otwartym świecie. Akcja projektu toczy się po wydarzeniach, które miały miejsce w ARK: Survival Evolved - Genesis: Part 2, a w jedną z głównych postaci wciela się aktor Vin Diesel. Premierę gry zaplanowano na PC oraz Xboksy Series X|S.


Sprawdź także:
ARK II

ARK II

Premiera: 2023
PC, XBOX X/S

ARK II to druga odsłona sieciowej gry survivalowej w unikalnym, otwartym świecie i klimacie. Akcja gry bowiem osadzona w futurystycznej przeszłości, gdzie na planecie lud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   17:58, 06.06.2022
Oprócz ark II liczę jeszcze na któryś z poniższych tytułów: Avowed, Perfect Dark, Everwild, Wolfenstein 3, Redfall, Starfield, State of Decay 3, Avowed, Fable, Gears 6, The Outer Worlds 2, Project Mara, Forza Motorsport oraz hellblade II.