Sniper Elite 5 - znamy długość gry

Deweloperzy zdradzili, że aby przejść Sniper Elite 5 trzeba będzie poświęcić mniej więcej 20 godzin.

@ 25.05.2022, 16:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sniper Elite 5 - znamy długość gry

Sniper Elite 5 zadebiutuje już jutro, a my właśnie dowiedzieliśmy się, że jego kampania fabularna powinna wystarczyć na około 20 godzin zabawy. Oczywiście chodzi tu o dotarcie do końca opowieści bez przesadnego szperania i wyszukiwania sekretów oraz skrótów. Jeśli się na to zdecydujecie, będziecie musieli na grę poświęcić więcej.

Informacja na temat długości Sniper Elite 5 dociera do nas za sprawą wywiadu, jaki ekipa Wccftech przeprowadziła z deweloperami, a konkretnie z szefem projektu, Jordanem Woodwardem. Podczas rozmowy dowiedzieliśmy się, że kampania fabularna gry to 20 godzin. Tyle mniej więcej potrzeba czasu na to, by przebrnąć przez wszystkie 8 misji oraz epilog.

"Kampania Sniper Elite 5 to 8 misji, a także epilog. Każda główna misja ma wiele dodatkowych aktywności, listę celów do wyeliminowania, punkty startowe do odblokowania, znajdźki, alternatywne ścieżki i podejścia. W efekcie mamy wysoką grywalność, szczególnie gdy możesz podejść do misji z innego punktu startowego".

"Długość gry zmienia się w zależności od tego, czy zdecydujesz się na misje poboczne oraz od tego, jak grasz. Jeśli wolisz poruszać się po cichu i ostrożnie, a także wykonasz cele dodatkowe, spodziewaj się ponad 20 godzin. Nawet wtedy pozostanie Ci wiele sekretów do odkrycia. Inni gracze mogą przelecieć przez grę, biegając i strzelając. Jest wiele zmiennych".

Premiera Sniper Elite 5 zaplanowana została na 26 maja, a grać będziemy wówczas na PC oraz konsolach. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Sniper Elite 5

Sniper Elite 5

Premiera: 26 maja 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Sniper Elite 5 to kontynuacja trzecioosobowej strzelanki z elementami skradanki w realiach II wojny światowej od brytyjskiego studia Rebellion. Produkcja tym razem zabier...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   21:15, 25.05.2022
Długość w sam raz aby opowiedzieć ciekawa historię i nie zanudzić gracza.