Sniper Elite 5

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (3)

Sniper Elite 5 - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:26 maja 2022
Premiera polska:26 maja 2022
Producent:Rebellion
Wydawca:Rebellion
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Strzelanka

Fabuła

Sniper Elite 5 to gra akcji, w której deweloperzy duży nacisk położyli na fabułę. Efekt jest taki, że scenariusz jest dość rozbudowany i pełen wątków zarówno głównych, jak i pobocznych.

Akcja Sniper Elite 5 toczy się we Francji w 1994 roku, a głównym bohaterem jest znanym fanom cyklu Karl Fairburne. Na początku gry protagonista trafia na wybrzeże Bretanii, aby osłabić tzw. Wał Atlantycki. Specjalny system niemieckich fortyfikacji, utrudniających działania aliantom. W trakcie wykonywania tej misji, Karl wpada na trop czegoś niebywale niebezpiecznego. Chodzi o tajną Operację Kraken, która może zdecydować o tym, kto zwycięży wojnę...Tryby rozgrywki

Sniper Elite 5 oferuje rozbudowaną kampanię fabularną, którą da się przejść nie tylko w pojedynkę, ale także w ramach współpracy. Jeśli zdecydujecie się na coop, będziecie w stanie dzielić się wyposażeniem ze swoim partnerem, a także leczyć w sytuacjach kryzysowych. Coop to również tryb survivalowy, w którym trójka graczy ściera się z kolejnymi falami coraz niebezpieczniejszych oponentów.

Prócz współpracy, Sniper Elite 5 to także rywalizacja. Możliwe jest bowiem zaatakowanie sesji innego gracza, ewentualnie odpieranie ataku w sesji własnej. Jeśli jesteśmy agresorami wcielamy się w niemieckiego snajpera, a naszym zadaniem jest wytropienie i wyeliminowanie innych graczy. Rywalizacja to także potyczki PvP, w których maksymalnie walczy ze sobą szesnaście osób.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 52 razy   ●   zmienił(a): 111017 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?