The Quarry - poznaliśmy wymagania sprzętowe gry

Supermassive Games opublikowało w sieci wymagania sprzętowe swojej nowej gry, The Quarry.

@ 25.05.2022, 15:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Quarry - poznaliśmy wymagania sprzętowe gry

The Quarry to ciekawie zapowiadający się horror, za którego opracowaniem stoi studio Supermassive Games. Wydania gry podjęło się 2K Games, a premiera winna nastąpić niebawem, bo 10 czerwca. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie spójrzcie na opublikowane właśnie wymagania sprzętowe.

The Quarry jest duchowym spadkobiercą Until Dawn. Fabuła prezentuje wydarzenia, które rozgrywają się w trakcie ostatniej nocy szkolnej wycieczki. Miejscem akcji jest tytułowa kopalnia w miejscowości Hackett. Nastolatkowie postanawiają uczcić zakończenie wyjazdu i organizują spotkanie. Finalnie jednak Dziewięć postaci mierzy się nie z kolejnymi butelkami z wyskokowymi napojami, a owładniętymi tajemniczym delirium lokalnymi mieszkańcami, chcącymi pozbawić młodocianych życia.

Z wcześniej ujawnionych informacji wynika, że scenariusz pochłonie około 10 godzin z naszego życia, a na zakończenie wpływa wiele podejmowanych wcześniej decyzji. Z tego względu finałów jest podobno aż 186, co oznacza, że ogarnięcie wszystkich na pewno będzie pracochłonne.

Wracając do wymagań, znajdziecie je poniżej. Jak widać, w przypadku wymagań minimalnych nie potrzeba jakiegoś przesadnie potężnego komputera. Wystarczy w zasadzie i5 3570 oraz GTX 780. Nieco mocniejszy komputer potrzebny jest do zabawy w najwyższych detalach, o czym przekonacie się zerkając na tabelkę. Pamiętajcie, że The Quarry będzie dostępne w sklepach od 10 czerwca.

Wymagania minimalneWymagania rekomendowane
System:Windows 10 64-bitWindows 10 64-bit
Procesor:AMD FX-8350 / Intel i5-3570AMD Ryzen 7-3800XT / Intel i9-10900K
Pamięć:8 GB RAM16 GB RAM
Karta graficzna:Nvidia GTX 780 / Radeon RX 470Nvidia RTX 2060 / Radeon RX 5700
Miejsce na dysku:50 GB50 GB


Sprawdź także:
The Quarry

The Quarry

Premiera: 10 czerwca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

The Quarry to przygodowa gra akcji utrzymana w formacie kinowego horroru. Za produkcję odpowiada studio Supermassive Games, które ma na koncie m.in. Until Dawn wydane na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?