W czerwcu nowe informacje na temat Final Fantasy VII Remake

Fani Final Fantasy powinni z niecierpliwością czekać na czerwcowe zapowiedzi.

@ 19.05.2022, 11:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, ps5

W czerwcu nowe informacje na temat Final Fantasy VII Remake

Tetsuya Nomura, projektant i reżyser ze Square Enix powiedział, że w przyszłym miesiącu można spodziewać się wiadomości związanych z Final Fantasy VII Remake.

Nomura brał udział w transmisji na żywo poświęconej Final Fantasy VII: The First Soldier, czyli mobilnej grze typu battle royale. Wspomniał w niej, że w przyszłym miesiącu przypada dwudziesta piąta rocznica oryginalnego wydania gry na PlayStation i dodał, że powinniśmy się spodziewać nowych wiadomości na temat remaku.

Może to być kilka rzeczy. Przede wszystkich informacje o kontynuacji remaku. Został on wydany w 2020 roku i dostarczył tylko ułamek historii oryginału. Druga sprawa to chęć wydania gry na konsole Microsoftu. Na to jednak byśmy nie liczyli, biorąc pod uwagę bliskie powiązania Sony i Square Enix. Wiemy, że Final Fantasy XVI pojawi się również wyłącznie na PlayStation, więc raczej mało prawdopodobne wydaje się, aby poprzednika jeszcze chcieli opublikować na konkurencyjnym systemie.

Cokolwiek by to nie było, warto czekać na ogłoszenia Square Enix. Po rozstaniu z kilkoma markami, studio obstaje tylko przy swoich autorskich projektach, także może poświęcić na nie więcej czasu, co w efekcie może wpłynąć pozytywnie na ich końcową jakość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?