Final Fantasy VII Remake (PC) - okladka

Final Fantasy VII Remake (PC)

Premiera:
16 grudnia 2021
Premiera PL:
16 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Final Fantasy VII Remake (PC)
Materdea @ 14:09 10.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Final Fantasy VII Remake to długo wyczekiwany remake kultowej gry jRPG Final Fantasy VII. Zmiany objęły przede wszystkim oprawę graficzną, która została przerobiona na potrzeby nowych konsol. Historia została także uzupełniona o dodatkowe wątki, a mechanika rozgrywki uległa pewnym modyfikacjom.

Final Fantasy VII to, jak wskazuje nam tytuł, siódma część epickiej przygody, rozgrywającej się w realiach świata wykreowanego nam przez Sqare Enix. Wcielamy się w rolę walecznego młodzieńca o imieniu Cloud. Stoi on po stronie rebeliantów i wraz z nimi stawia czoła okrutnym najeźdźcom walczącym w imię "Matki".

Cała akcja siódmej części sagi rozpoczyna się w mieście Midgar, które to pomimo swojej wielkiej technologicznej kreatywności, przesączone jest do cna cudowną magią. Miasto to podzielone jest na osiem sektorów (slumsów), z rozbudowanym systemem komunikacyjnym. Pośrodku znajduje się wieżowiec – siedziba organizacji. Wszystko w tej metropolii opiera się w głównej mierze na życiodajnych reaktorach, które są głównym celem wrogiej organizacji. To właśnie niej sprzeciwić postanawiają się rebelianci z Cloudem na samym czele. Głównym celem wrogich jednostek jest zniszczenie filarów tegoż reaktora, co przyczyni się do wprowadzenia w życie ich niecnych planów. Mimo rozpaczliwej walki bohaterów o życiodajny reaktor, zostaje on wysadzony, w wyniku czego giną wszyscy mieszkańcy sektora wokół reaktora. Przy życiu pozostaje jedynie Cloud, Barretta i Tifa.

Podobnie jak w poprzednich częściach gier z serii, Final Fantasy VII składa się z trzech trybów rozgrywki:an Overworld Map, Field Maps oraz Battle Screen. Podczas całej przygody tworzymy własną ekipę, która może maksymalnie składać się z dziewięciu członków. Każdy z członków cechuje się innymi atrybutami oraz przydatnymi umiejętnościami, a to, na które postawimy, zależy już wyłącznie od nas.

Wymagania: Twórcy gry Final Fantasy VII Remake ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?