Grand Theft Auto V bije kolejne rekordy sprzedaży

Take-Two postanowiło się pochwalić najnowszymi danymi dotyczącymi sprzedaży GTA V.

@ 18.05.2022, 17:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto V bije kolejne rekordy sprzedaży

Firma Take-Two skomentowała swoje najnowsze wyniki finansowe. Z raportu dowiedzieliśmy się garści szczegółów na temat finansów korporacji oraz planów na przyszłość. Poznaliśmy też liczby dotyczące sprzedaży największych jej marek, a chwalić jest się czym.

Na pierwszy ogień poszło Grand Theft Auto V. Ostatnie dzieło studia Rockstar Games nie przestaje zaskakiwać i wciąż przyciąga do siebie nowych graczy. Od premiery, która miała miejsce we wrześniu 2013 roku sprzedało się ono w nakładzie przekraczającym 165 milionów jednostek!

Ogromny sukces gry nie powinien być oczywiście dla nikogo zaskoczeniem. Pierwotnie zadebiutowała ona na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, by następnie trafić na konsole poprzedniej generacji, komputery osobiste oraz konsole generacji obecnej. Ogólnie cała seria GTA rozeszła się już w liczbie ponad 375 milionów kopii!

Na koniec wspomnieć jeszcze trzeba, że powstaje obecnie kolejna odsłona serii Grand Theft Auto. Projekt nie został jeszcze oficjalnie ujawniony, ale mamy nadzieję, że nastąpi to niebawem. Trzymajcie za to przynajmniej kciuki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?