Final Fantasy XVI jest już praktycznie skończone, zwiastun trafi do sieci niebawem

Square Enix niebawem udostępni w sieci zwiastun promujący Final Fantasy XVI. Jest on ponoć na ukończeniu. Tak samo zresztą, jak gra.

@ 06.05.2022, 18:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Final Fantasy XVI jest już praktycznie skończone, zwiastun trafi do sieci niebawem

Final Fantasy XVI będzie na pewno jedną z najważniejszych gier w portfolio Square Enix. Mimo że tytuł nie ma jeszcze daty premiery, coraz więcej pojawia się doniesień na ten temat, że jest on już praktycznie gotowy. Najnowsze plotki także na to wskazują.

Oficjalna zapowiedź Final Fantasy XVI miała miejsce mniej więcej dwa lata temu. Od tamtej pory nie dostaliśmy praktycznie żadnych nowych informacji na temat projektu, ale wkrótce powinno się to zmienić. Zmierzające do posiadaczy PlayStation 5 przedsięwzięcie jest prawdopodobnie na ostatniej prostej. Wskazują na to wypowiedzi producenta, Naoki Yoshida, na Twitterze.

Yoshida napisał na wspomnianym portalu społecznościowym, że nowy zwiastun Final Fantasy XVI jest już "praktycznie gotowy do emisji". Pojawiły się jeszcze czynniki, które doprowadziły do jego opóźnienia, ale powinien się on pojawić w sieci w "najbliższym czasie". Deweloper potwierdził przy okazji, że proces opracowywania FF16 "jest w zasadzie na ukończeni".

Final Fantasy XVI zadebiutuje najpierw na konsoli PlayStation 5, a mniej więcej po pół roku będzie ono dostępne również na PC. Po roku od premiery na platformie Sony zagości ono również na innych konsolach, choć na razie nie sposób określić kiedy dokładnie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?