Sherlock Holmes: Chapter One dla Xboksa One opóźnione; znamy datę premiery na PS4

Sherlock Holmes: Chapter One dla Xboksa One na razie nie będzie powstawać, bo sytuacja na Ukrainie to skutecznie uniemożliwia.

@ 22.04.2022, 16:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Sherlock Holmes: Chapter One dla Xboksa One opóźnione; znamy datę premiery na PS4

Studio Frogwares całkiem niedawno opublikowało swoje ostatnie dzieło, Sherlock Holmes: Chapter One. Tytuł został przyjęty całkiem nieźle, choć nie było też tak, że krytycy i gracze nie znaleźli w nim niedociągnięć oraz nie do końca przemyślanych rozwiązań. Do tej pory grać mogli wyłącznie właściciele blaszaków oraz konsol obecnej generacji, ale niebawem do grona szczęśliwców dołączą też posiadacze konsol PlayStation 4. Wariant dedykowany Xboksowi One został niestety opóźniony.

Wieści na temat obsuwy docierają do nas od deweloperów. Ujawnili oni, że Sherlock Holmes: Chapter One dla PlayStation 4 dostępne będzie w sprzedaży od 28 kwietnia, czyli za kilka dni. Wydanie przeznaczone dla Xboksa One zaliczy niestety obsuwę - co gorsze, nie ujawniono o jakim opóźnieniu mowa, co oznacza, że może być ono dość znaczące. Powód opóźnienia jest jednak łatwy do zrozumienia.

Sherlock Holmes: Chapter One dla Xboksa One zostało przesunięte, ponieważ za grę odpowiada oddział Frogwares w Kijowie. Sytuacja na Ukrainie nie sprzyja obecnie normalnej pracy, a w związku z tym ekipa postanowiła wszelkie siły przekierować do jednej wersji, tej przeznaczonej dla PlayStation 4. Wydanie dla konsoli Microsoftu powstanie, gdy będzie to oczywiście możliwe. Gracze, którzy złożyli zamówienia na nie, mogą uzyskać pełen zwrot.

Więcej informacji będziemy mieć dla Was tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?