Aktualizacja New Horizon już dostępna w Outriders

W sieci dostępna jest nowa aktualizacja gry Outriders. Dzięki niej otrzymujemy najlepszą z dostępnych do tej pory wersję projektu studia People Can Fly. Co ważne, aktualizacja jest w pełni darmowa.

@ 17.11.2021, 12:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Aktualizacja New Horizon już dostępna w Outriders

Outriders - ostatnie dzieło polskiego studia People Can Fly - okazało się sporym sukcesem - na to przynajmniej wskazują nowe informacje dotyczące przedsięwzięcia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wydawca gry, Square Enix, opublikował sporych rozmiarów, a w dodatku całkowicie darmową, aktualizację. Dodatek nazwano New Horizon.

New Horizon, podobnie jak podstawka, dostępne jest na wszystkich platformach docelowych gry, czyli PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Rozszerzenie trafiło już do sieci, a jego zaaplikowanie wprowadzi do Outriders cztery całkiem nowe ekspedycje, nowy system transformacji, brak licznika czasu w ekspedycjach, nowe skórki broni, poprawiony balans klas, umiejętności i modyfikacji, a także całkowicie przebudowany sklep Tiago. Nowości zaprezentowano na poniższym wideo.

New Horizon to nie jedyna planowana aktualizacja dla Outriders. Więcej tajemnic planety Enoch będziemy mogli poznać w kolejnych miesiącach, a dokładniej wiosną 2022 roku, kiedy do sieci trafi rozszerzenie zatytułowane Worldslayer. Zapowiedź dodatku możecie obejrzeć na drugim z poniższych odtwarzaczy, a więcej konkretów mamy otrzymać wiosną.

"Ciężko pracowaliśmy nad poprawą wrażeń płynących z rozgrywki w OUTRIDERS i dzięki aktualizacji NEW HORIZON udało nam się naprawić większość problemów zgłaszanych przez graczy przed premierą naszego dużego rozszerzenia WORLDSLAYER w roku 2022" - powiedział Jon Brooke, współkierownik Square Enix External Studios. "To idealny moment, by rozpocząć, przeżyć ponownie lub kontynuować podróż przez Enoch w najpełniejszej obecnie wersji gry OUTRIDERS".

Całkowicie darmowa aktualizacja Outriders New Horizon dostępna jest już w sieci. Outriders dostępne jest natomiast na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?