F1 22 z datą premiery, screenami oraz zwiastunem

EA Sports ujawniło wreszcie datę premiery F1 22. Wydawca przygotował też kilka nowych screenów oraz zwiastun przedsięwzięcia.

@ 22.04.2022, 12:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

F1 22 z datą premiery, screenami oraz zwiastunem

Jeśli lubujecie się w wyścigach samochodowych, powinna Was ucieszyć informacja o tym, że premiera F1 22 jest coraz bliżej. EA Sports podzieliło się wreszcie ze światem konkretnym terminem, jednocześnie zdradzając co nieco na temat tego, czego możemy się spodziewać.

Zgodnie z zapowiedzią, F1 22 dostępne będzie w sklepach od 1 lipca, a zagramy w nie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Złożenie zamówienia przedpremierowego na wydanie standardowe, daje nam nie tylko grę, ale również F1 Life Starter Pack, F1 22 New Era Content oraz 5,000 PitCoins. Jeśli zdecydujecie się zamówić Champions Edition, dostaniecie wszystko, co wymieniłem przed momentem, a także MyTeam Icons, 18000 PitCoins oraz trzy dni wczesnego dostępu. Specjalny dodatek, Miami-Themed Content Pack, zgarniecie do obu wydań w przypadku złożenia pre-orderu przed 16 maja.

F1 22 to oczywiście sporo zmian w stosunku do wydania zeszłorocznego. Liczyć możecie na poprawiony model prowadzenia pojazdów, bardziej dopracowaną oprawę wizualną, a także garść całkiem nowych rozwiązań. Wśród nich wymienić można m.in. F1 Sprint. Gra kompatybilna jest z goglami VR, dzięki czemu z jeszcze większym realizmem będziecie mogli śmigać po torach.


Sprawdź także:
F1 22

F1 22

Premiera: 01 lipca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

F1 22 to kolejna odsłona wyścigowej serii z elementami symulacji, poświęcona najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyścigom samochodowym - Formuła 1. Za produkcję odpow...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?