God of War - Sony zadowolone z sukcesu wersji PC

Przygody Kratosa w wersji na PC sprzedają się świetnie.

@ 03.02.2022, 13:22
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, ps5

God of War - Sony zadowolone z sukcesu wersji PC

Firma Sony poinformowała o zadowalającej sprzedaży God of War w wersji na PC, określając tę premierę jako "sukces". Osoby grające na blaszakach bardzo chętnie sięgają po port gry z 2018 roku.

Przedstawiciele japońskiej korporacji nie podzielili się dokładnymi wynikami sprzedaży, ale na pewno są one bardzo dobre. Według portalu SteamSpy, wersję na PC kupiło ponad 1 mln osób (przedział od 1 do 2 mln "posiadających grę"), a tytuł jest też dostępny m.in. na Epic Games Store.

"Wydawanie naszych gier na kilku platformach sprzętowych uważamy jako istotną szansę rozwoju dla Sony, co udowodnił sukces God of War i innych tytułów first-party w wersji PC." - komentują przedstawiciele Sony w najnowszym raporcie finansowym firmy.

Możemy więc spodziewać się, że kolejne gry z rodziny PlayStation będą wędrować w kierunku pecetów. W kolejce na debiut na blaszakach czeka Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, ale wydawca nie podał jeszcze terminu premiery. Kilka dni temu zestaw pojawił się na PlayStation 5, a więcej na temat tej gry przeczytacie w naszej recenzji.


Sprawdź także:
God of War 2018

God of War 2018

Premiera: 20 kwietnia 2018
PS4, PC

Mimo że God of War to kontynuacja ostatniej części trylogii, gra przy tytule nie ma kolejnego numerka. Deweloperzy chcą dać nam w ten sposób znać, że to zupełnie nowa opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?