Sony wbiło wielki topór Kratosa w centrum Londynu

Efektowna kampania marketingowa konsoli PlayStation 5.

@ 31.01.2023, 10:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Sony wbiło wielki topór Kratosa w centrum Londynu

Firma Sony celebruje zwiększenie dostaw do sklepów konsoli PlayStation 5, uruchamiając przy okazji kilka kampanii marketingowych. Chyba najciekawsza z nich ma miejsce w Londynie, gdzie w samym centrum miasta wbito w ziemię Lewiatana - ogromny topór Kratosa, bohatera God of War.

Dostępność PlayStation 5 w sklepach ma się regularnie zwiększać, a wszystko za sprawą rozruszania fabryk i intensywnego zwiększenia dostaw urządzeń na rynki. Przedstawiciele Sony są najwyraźniej bardzo zadowoleni z tego faktu, czego efektem jest najnowsza kampania marketingowa.

Jeśli akurat jesteście w Londynie, to Lewiatana możecie podziwiać w okolicy słynnego London Eye, na południowym brzegu Tamizy. Obok topora postawiono też wóz transmisyjny fikcyjnej ekipy PlayStation News, będący nawiązaniem do świeżo opublikowanej reklamy PS5.

Zdaje się więc, że problemy z dostępnością PlayStation 5, towarzyszące konsoli od samej premiery, powinny powoli odchodzić w niepamięć. Na koniec warto przypomnieć, że już 22 lutego zadebiutuje PlayStation VR2, czyli nowa wersja okularów wirtualnej rzeczywistości.Sprawdź także:
God of War 2018

God of War 2018

Premiera: 20 kwietnia 2018
PS4, PC

Mimo że God of War to kontynuacja ostatniej części trylogii, gra przy tytule nie ma kolejnego numerka. Deweloperzy chcą dać nam w ten sposób znać, że to zupełnie nowa opo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:51, 31.01.2023
A ten ich książe Karol jak chce być koronowany na króla to nie powinien tego Lewiatana - Excalibura wyciągnąć z kamienia ?