Horizon II: Forbidden West pokryło się złotem

Horizon II: Forbidden West jest już gotowe do premiery, a to oznacza, że tytuł oficjalnie pokrył się złotem.

@ 27.01.2022, 19:34
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Horizon II: Forbidden West pokryło się złotem

Firma Guerrilla Games ogłosiła, że najnowsza przygoda Aloy, Horizon II: Forbidden West, pokryła się złotem i już nic nie zagrozi premierze, która powinna mieć miejsce w przyszłym miesiącu.

Z tej okazji zespół postanowił zaprezentować część rozgrywki z gry uruchomionej na PlayStation 4 Pro. Krótko mówiąc, możemy zobaczyć walkę Aloy z Clamberjaw. Opisywany jako niebezpiecznie zwinny wróg, stanowić ma wyzwanie nawet dla akrobatycznych umiejętności naszej protagonistki. O ile nie lubicie się trochę podsmażyć, najlepiej trzymajcie się z dala od jego miotających ogniem ogonów.

Wiele wskazuje na to, że kolejna gra Guerrilla Games będzie jedną z najważniejszych na PlayStation 5. Na tego kalibru projekty ludzie czekali z okazji nowej generacji, a my z pewnością damy Wam znać, jak poradzili sobie deweloperzy. Bliżej premiery na pewno na naszych łamach znajdziecie recenzję.

Obejrzyjcie nagranie z PlayStation 4 Pro w poniższym tweecie. Horizon II: Forbidden West pojawi się zgodnie z planem 18 lutego, a grać będziemy na PlayStation 5 oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?