Grand Theft Auto V dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S znowu opóźnione?

Wygląda na to, że na remaster Grand Theft Auto V będziemy musieli poczekać co najmniej miesiąc dłużej. Rockstar na razie nie potwierdza oczywiście plotek.

@ 17.01.2022, 20:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto V dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S znowu opóźnione?

Odkąd zaczęła się pandemia bezustannie mamy do czynienia z obsuwami premier gier. Nie powinno być więc dla nikogo zaskoczeniem, że i w roku bieżącym nie będzie ich brakować. Zaczynamy między innymi od doniesień na temat obsuwy Grand Theft Auto V dla PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S.

Pewien dataminer (osoba przeczesująca pliki gry w poszukiwaniu cennych informacji) twierdzi, że Grand Theft Auto V nie zadebiutuje wcześniej niż w kwietniu lub maju, a to oznacza, że konieczne będzie uzbrojenie się w cierpliwość i przetrwanie co najmniej kilku kolejnych tygodni - przynajmniej, jeśli na premierę podrasowanego wydania GTA V czekacie.

Zremasterowane Grand Theft Auto 5 miało pierwotnie zadebiutować pod koniec 2021 roku, następnie jego premierę przerzucono na marzec, a i ten termin zdaje się być obecnie mało prawdopodobny. Dataminer prowadzący kanał Matheusbr9895_ na Twitterze twierdzi, że proces powstawania remastera jest mocno skomplikowany, a przez to najwcześniej zagramy w niego w kwietniu lub maju.

Skąd obsuwa? Jak twierdzi Matheusbr9895_, Rockstar postanowiło więcej czasu poświęcić na dopieszczenie wszystkiego. Studio modyfikuje też silnik graficzny, aby lepiej radził sobie on w przyszłości. Może to oznaczać, że deweloperzy przez dłuższy czas zamierzają wspierać next-genowe GTA Online, bo raczej nie chodzi tutaj o Grand Theft Auto VI.


Sprawdź także:
Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Premiera: 15 marca 2022
PC, PS3, XBOX 360, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Grand Theft Auto V to kolejna część słynnej gangsterskiej sagi spod szyldu Rockstar Games. Produkcja ponownie wrzuca gracza do gigantycznej, tętniącej życiem metropolii i...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?