W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery Witchfire

Polskie studio The Astronauts jest już gotowe do tego, by ujawnić nowe informacje, w tym datę premiery, na temat Witchfire.

@ 13.01.2022, 16:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

W przyszłym tygodniu poznamy datę premiery Witchfire

Polskie studio The Astronauts pracuje obecnie nad całkiem nieźle zapowiadającą się grą akcji pt. Witchfire. Tytuł zapowiedziano przed laty, ale do dziś brakuje konkretów na jego temat. Nie ma też mowy o choćby przybliżonej dacie premiery. Wkrótce powinno się to jednak zmienić.

Witchfire zapowiedziane zostało podczas The Game Awards 2017, a proces powstawania projektu ruszył w 2015 roku. Pierwotnie deweloperzy celowali z premierą na rok 2020, ale finalnie nie udało się terminu dotrzymać. Jakie są więc bieżące plany? Tego nie wiemy, ale sytuacja powinna się wyklarować w przyszłym tygodniu.

Nowe informacje na temat Witchfire opublikowane zostały na Twitterze, a konkretnie na kanale należącym do studia The Astronauts. W treści widzimy krótki klip, a także informację, że w przyszłym tygodniu twórcy będą mieli dla nas solidną porcję szczegółów. Wśród nich będzie data premiery, cechy oraz wiele innych.

Witchfire opracowywane jest dla komputerów osobistych, a śmiga ono na silniku Unreal Engine 4. Wersje dla konsol obecnej generacji zdają się być bardzo prawdopodobne, choć jeszcze ich nie zapowiedziano. Trzymamy jednak rękę na pulsie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?