Plany na dodatkową zawartość dla Resident Evil Village oraz Monster Hunter Rise poznamy wkrótce

Capcom postanowił się podzielić ze światem garścią informacji na temat przyszłości serii Resident Evil oraz Monster Hunter. Wygląda na to, że rok 2022 będzie ekscytujący.

@ 06.01.2022, 14:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Plany na dodatkową zawartość dla Resident Evil Village oraz Monster Hunter Rise poznamy wkrótce

Capcom w ostatnim czasie mocno rozwija dwie marki w swoim portfolio: Monster Hunter oraz Resident Evil. Wydawca zdradził nieco informacji na temat planowanych nowości w obu seriach, a poniżej mamy je dla Was w skondensowanej formie.

Nowe doniesienia docierają do nas z wpisu, jaki pojawił się na łamach portalu Famitsu. Jego redakcja rozmawiała z przedstawicielami firmy Capcom, a z wywiadu dowiadujemy się m.in. na temat Monster Hunter Rise oraz wyśmienitego Resident Evil Village.

Jeśli chodzi o Monster Hunter Rise, na lato bieżącego roku zaplanowana została premiera dodatku zatytułowanego Monster Hunter Rise: Sunbreak. Rozszerzenie obecnie powstaje, a gdy wreszcie zadebiutuje wprowadzi do gry nowe i stare potwory oraz wiele innych nowości i zmian. Dowiedzieliśmy się również, że Monster Hunter Rise na PC zadebiutuje 12 stycznia na Steam.

Co do Resident Evil, dowiedzieliśmy się, że niebawem ujawnione zostaną prawdopodobnie nowe informacje na temat potencjalnych remaków (spekuluje się o Resident Evil 4) oraz dodatków dla Resident Evil Village. Nowej zawartości dla ostatniej z wymienionych gier spodziewamy się w tym roku, choć na razie nie mamy żadnych konkretów na ten temat, a zatem trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że na 2022 rok przypada 35 rocznica serii Street Fighter oraz Mega Man. Oba wydarzenia będą jakoś uświetniane. Spodziewamy się między innymi premiery Street Fighter 6, która rzekomo zaplanowana została właśnie na rok bieżący. Co jeszcze? Czekamy oczywiście na więcej konkretów. Jak tylko się pojawią, będziemy Wam je przekazywać.

Jeśli rozważacie zakup Resident Evil Village, zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania wersji PC. Pamiętajcie też, że na naszych łamach znajdziecie kompleksowy poradnik.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?