Ghost of Tsushima to już ponad 8 mln sprzedanych egzemplarzy

Wygląda na to, że Ghost of Tsushima nadal sprzedaje się bardzo dobrze. Deweloperzy postanowili pochwalić się kolejnym osiągnięciem w tym temacie.

@ 06.01.2022, 14:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Ghost of Tsushima to już ponad 8 mln sprzedanych egzemplarzy

Ghost of Tsushima to bardzo dobra gra akcji, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji. Zadebiutowała ona w lipcu 2020 roku, a jak się właśnie dowiedzieliśmy, do tej pory trafiła do ponad 8 milionów graczy na całym świecie. Wyśmienitą sprzedaż postanowili pochwalić się deweloperzy.

Na Twitterze, a dokładnie na kanale prowadzonym przez Sucker Punch, pojawił się krótki wpis, w którym czytamy, że ponad 8 mln kopii Ghost of Tsushima znalazło nabywców na całym świecie. Co ważne, podliczono tu wszystkie dostępne wersje, a zatem pierwotną, która zadebiutowała w 2020 roku, jak również Ghost of Tsushima Director’s Cut, które można nabyć od 2021 roku na PS4 oraz PS5.

Z ostatnich doniesień wynikało, że Ghost of Tsushima rozeszło się już w nakładzie 6,5 mln kopii, a to oznacza, że premiera Ghost of Tsushima Director’s Cut podniosła wspomniany wynik o mniej więcej 1,5 mln sztuk. Sprzedaż nadal oczywiście trwa, więc wynik będzie jeszcze lepszy. Poprawi go najpewniej także premiera filmu - którego opracowanie zapowiedziano jakiś czas temu.

Ghost of Tsushima dostaniecie na PS4 oraz PS5. Jeśli rozważacie zakup, zerknijcie na naszą recenzję, a jeśli gracie, pamiętajcie o darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?