Premiera Uncharted: Legacy of Thieves coraz bliżej?

Wygląda na to, że już niebawem w sklepach znajdziemy Uncharted: Legacy of Thieves. Na to przynajmniej wskazują nowe doniesienia w temacie.

@ 06.12.2021, 20:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Premiera Uncharted: Legacy of Thieves coraz bliżej?

Uncharted: Legacy of Thieves zapowiedziane zostało jakiś czas temu, choć do tej pory nie ujawniono jego daty premiery. Niebawem może się to jednak zmienić, albowiem w sklepie Steam pojawiła się karta zestawu, co może oznaczać, że debiut coraz bliżej.

Zgodnie z dotychczasowymi informacjami Uncharted: Legacy of Thieves zmierza do posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 5, a jego premiera miała się odbyć na początku 2022 roku. W skład pakietu wchodzą dwa tytuły: Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Oba tytuły zostaną oczywiście lekko podrasowane i dopasowane do nowych platform.

Wracając do wersji PC, jej karta pojawiła się w Steam. Sony wcześniej wspominało, że najpierw na rynku zadebiutuje wydanie przeznaczone dla PS5, a niedługo później dostaniemy też wariant dla blaszaków. Na karcie, o której mowa daty premiery nie ma, ale w związku z powyższym jest spora szansa, że termin wydania zestawu jest stosunkowo bliski.

Więcej na temat obu gier z zestawu znajdziecie w naszej encyklopedii. Nowe doniesienia na temat Uncharted: Legacy of Thieves będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?