Syberia: The World Before na PC opóźniona do przyszłego roku

Francuska firma Microids poinformowała, że na ostatniej prostej przesuwa premierę Syberia: The World Before na PC! Nowa przygodówka w znanym fanom point & clicków uniwersum miała zadebiutować 10 grudnia, jednak przez chęć dopracowania produkcji termin wydania przesunięto na pierwszy kwartał 2022 roku.

@ 06.12.2021, 20:05
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Syberia: The World Before na PC opóźniona do przyszłego roku

Złe wieści dla fanów przygodówek i twórczości Microids - ich najnowsza gra, Syberia: The World Before, zalicza spore opóźnienie! Deweloperzy poinformowali w swoich mediach społecznościowych o przesunięciu wydania PC-towej wersji! Na kiedy? Pierwszy kwartał 2022 r.!

Syberia: The World Before to czwarta pełnoprawna odsłona popularnej niegdyś serii przygodówek point & click od francuskiego Microids i Benoita Sokala - zmarłego w tym roku belgijskiego rysownika, który był dyrektorem kreatywnym i twórcą uniwersum Syberii. Tytuł powinien pojawić się na rynku już za kilka dni, 10 grudnia - jednak na ostatniej prostej deweloperzy zdecydowali się opóźnić jego start o kilka miesięcy. W krótkim komunikacie twórcy napisali wyłącznie o chęci dopieszczenia produkcji.

Pierwszy kwartał przyszłego roku, na który przesunięto premierę nowej Syberii, prawdopodobnie może być także terminem wydania konsolowych edycji gry. Pierwotnie to właśnie wersje na Xboksa One i PlayStation 4 miały zadebiutować później względem komputerowego wydania, i wygląda na to, że Microids prawdopodobnie chce wypuścić całość jednego dnia. Są to jednak wyłącznie przypuszczenia.


Sprawdź także:
Syberia: The World Before

Syberia: The World Before

Premiera: 2022
PC, PS4, XBOX ONE

Syberia: The World Before to kolejna odsłona kultowej serii gier przygodowych Syberia. Za The New World odpowiadają studio Microids oraz Benoit Sokal - belgijski rysownik...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   21:20, 06.12.2021
A coś tak czułem, że opóźnią premierę. Mam nadzieję, że faktycznie dobrze wykorzystają ten czas.