W grudniowym PS Plus trzy solidne gry?

Wygląda na to, że grudniowe PS Plus będzie na bogato. Każdy posiadacz subskrypcji powinien znaleźć tytuł dla niego odpowiedni.

@ 24.11.2021, 20:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

W grudniowym PS Plus trzy solidne gry?

Sony nie ujawniło jeszcze listy gier, jakie otrzymają posiadacze subskrypcji PlayStation Plus w grudniu 2021 roku, mimo to mamy listę potencjalnych kandydatów. Jak co miesiąc, zestawienie wyciekło do sieci za sprawą Dealabs.

Redakcja wspomnianego portalu - powołując się na jakieś anonimowe źródła - twierdzi, że w grudniu posiadacze PS Plus otrzymają Godfall, Mortal Shell oraz LEGO DC Super-Villains. Każdy projekt to inny gatunek, a w związku z tym każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Godfall pierwotnie zadebiutowało na PC oraz PlayStation 5, ale później trafiło też do posiadaczy PlayStation 4. To slasher nastawiony na dynamiczną akcję oraz bardzo efektowny system walki. Co ważne, w Godfall można bawić się samodzielnie, albo w większym gronie. Więcej w naszej recenzji.

Mortal Shell to przedstawiciel gatunku soulslike z elementami RPG, opracowany przez Cold Symmetry. Jak na gatunek soulslike przystało, mamy do czynienia z wysokim poziomem trudności, niebezpiecznymi przeciwnikami oraz potężnymi bossami. LEGO DC Super-Villains to przygodówka akcji, w której przenosimy się do świata słynnych klocków LEGO.

Pamiętajcie, że nie mamy jeszcze oficjalnej rozpiski od Sony, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy jej Wam przekazać. Póki co koniecznie sprawdźcie listopadową ofertę PS Plus - jest nadal aktualna.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?