Premiera psychologicznego thrillera Martha is Dead przesunięta

Martha is Dead miało zadebiutować jeszcze w tym roku, ale twórcy uznali, że potrzebują więcej czasu. Z tego względu premierę zaplanowano na rok przyszły.

@ 24.11.2021, 19:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera psychologicznego thrillera Martha is Dead przesunięta

Martha is Dead to całkiem ciekawy thriller psychologiczny, opracowywany z myślą o praktycznie wszystkich liczących się obecnie platformach sprzętowych. Przedsięwzięcie zadebiutować miało jeszcze w tym roku, ale jak się dowiedzieliśmy, jego premierę przesunięto na rok 2022.

Nowy termin wydania Martha is Dead ustalono na 24 lutego 2022 roku. Zgodnie z tym, co ujawnili deweloperzy, grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation i Xbox. Jeśli chcecie mniej więcej zobaczyć czego się spodziewać, koniecznie spójrzcie na poniższe wideo. Zwiastun jest oczywiście odpowiednio klimatyczny.

Akcja Martha is Dead przenosi nas do Włoch. Mamy do czynienia z rokiem 1944, a więc wciąż trwającą drugą wojną światową. W centrum opowieści jest Guilia, która dowiaduje się, że jej bliźniacza siostra, Martha, nie żyje. Guilia postanawia oczywiście dojść do prawdy, a robi to z pomocą gracza, który swoje dochodzenie prowadzi w Toskanii.

Twórcy Martha is Dead postawili na realizm, a przejawia się on m.in. za sprawą autentycznych włoskich głosów, odpowiednio dobranej muzyki oraz charakterystycznego środowiska.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKeiko   @   00:30, 26.11.2021
Nie słyszałem, ale opis mnie zaintrygował. Jak kiedyś znajdę czas to chyba się zainteresuję.