Godfall w przyszłym miesiącu trafi na Xboksy Series X/S i Xboksa One

Godfall w przyszłym miesiącu będzie dostępne na trzech konsolach Microsoftu. Kończy się ekskluzywność projektu dla konsol PlayStation.

@ 22.03.2022, 08:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Godfall w przyszłym miesiącu trafi na Xboksy Series X/S i Xboksa One

Startowy tytuł PlayStation 5, Godfall, pojawi się na konsolach Xbox i Steam w przyszłym miesiącu, zapowiedział wydawca, Gearbox.

Producent twierdzi, że Godfall Ultimate Edition jest „najlepszym i najbardziej kompletnym sposobem na poznanie Godfall”. Pakiet będzie zawierał całą zawartość i aktualizacje z wersji gry na PS4, PS5 oraz Epic Games Store. Otrzymamy również wszystkie rozszerzenia wydane w tym czasie, w tym dodatek Ogień i Ciemność oraz Wzniesiony.

W pakiecie znajdzie się również nadchodząca aktualizacja. Obejmuje to wprowadzenie do przedsięwzięcia nowych Odłamków Valorplate - potężnych nowych umiejętności powiązanych z Pancerzami, które pozwolą grać nimi na różne sposoby. Będziecie mogli mieszać i dopasowywać odłamki, nic Was nie ograniczy.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun edycji Godfall Ultimate Edition, która pojawi się na Xboksach Series X|S, Xboksie One oraz Steam w dniu 7 kwietnia.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4, XBOX ONE, XBOX X/S

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?