Mortal Shell (PC) - okladka

Mortal Shell (PC)

Premiera:
18 sierpnia 2020
Premiera PL:
18 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mortal Shell (PC)
Materdea @ 17:15 17.09.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mortal Shell to cRPG akcji w stylistyce soulslike od debiutującego studia Cold Symmetry. Tytuł utrzymane jest w klimacie dark fantasy.

Fabuła Mortal Shell prezentuje historię anonimowego wojownika sterowanego przez byt zza światów zwany Mrocznym Ojcem. Świat jest zrujnowany, ludzka cywilizacja pozostała jedynie mglistym wspomnieniem. Mroczny Ojciec rozkazuje bohaterowi, by udał się do zrujnowanego sanktuarium i oddał się enigmatycznym próbom oraz wyzwaniom, co też czyni - tak zaczyna się przygoda gracza.

Rozgrywka Mortal Shell utrzymana jest w gatunku cRPG akcji z silnym soulslike'owym zacięciem - fani marki Dark Souls będą zaznajomieni z mechanizmami rządzącymi grą Cold Symmetry. Akcję obserwujemy zza pleców  Bohater stawiany jest naprzeciw kolejnym, coraz potężniejszym, przeciwnikom, musząc nie tylko wygrywać z nimi sprytem, ale przede wszystkim zręcznością, ponieważ jesteśmy przeważnie dużo słabsi od naszych oponentów.

Walka odbywa się zarówno przy pomocy broni białej, takie jak miecze, topory, młoty, ale również dystansowej - łuki, kusze itp. Cechą charakterystyczną gry jest brak konkretnej klasy postaci oraz fakt, że konkretne umiejętności przejmujemy po ostatnio pokonanym wrogu. Bohater bowiem nie posiada cielesnej powłoki i "uczy się" po wchłanianiu przeciwników - im więcej walczymy z konkretnym delikwentem, tym lepsze skille możemy odblokować.

Wymagania: Twórcy gry Mortal Shell ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Mortal Shell (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?