Znamy listopadowe PS Plus - jest w nim aż 6 gier!

Sony ujawniło gry, jakie otrzymają subskrybenci PC Plus w listopadzie 2021 roku. Na liście jest aż sześć tytułów.

@ 28.10.2021, 20:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Znamy listopadowe PS Plus - jest w nim aż 6 gier!

Pisaliśmy wczoraj o tym, że do sieci wyciekła listopadowa rozpiska gier, jakie za darmo otrzymają wszyscy subskrybenci PS Plus. Jak się okazuje, doniesienia były prawdziwe, choć nie w 100%. Sony odda w nasze ręce więcej gier, niż pierwotnie zakładano.

Osoby posiadające abonament PS Plus w listopadzie 2021 roku dostaną 3 gry przeznaczone dla PlayStation 5 i PlayStation 4, a ponadto 3 gry, które współpracują z PlayStation VR. Oferta będzie aktywna od 2 listopada, a w jej skład wejdą konkretnie: Knockout City, Kingdoms of Amalur, First Class Trouble, The Persistence, Walking Dead oraz Until You Fall.

Knockout City to tytuł nastawiony na sieciową rywalizację. Kierujemy tu własnoręcznie stworzoną postacią. Dołączając do meczu jesteśmy jednym z członków trzyosobowego zespołu, a naszym zadaniem jest zdobycie jak największej ilości fragów - w tym wypadku chodzi o zbicia przeciwników konkurencyjnego teamu. Każda z map posiada różne modyfikatory i utrudnienia jak np. specjalne trampoliny lub ruch miejski.

Kingdoms of Amalur to gra RPG z naciskiem na elementy akcji. Mamy tu spory obszar do zwiedzenia, mnóstwo sekretów do odkrycia oraz dynamiczne pojedynki do stoczenia. Zadaniem gracza jest ocalenie planety rozdartej przez wojnę i przejęcie kontroli nad kluczami do nieśmiertelności.

First Class Trouble to intrygująca gra sieciowa, w której bierze udział 6 osób. Cztery z nich starają się wyłączyć sztuczną inteligencję sprawującą kontrolę nad luksusowym statkiem wycieczkowym, ISS Alithea. Dwie natomiast próbują oczywiście do tego nie dopuścić.

The Persistence to pierwsza z gier przeznaczonych dla PS VR. Wcielamy się w niej w klon oficera bezpieczeństwa, którego zadaniem jest przedostanie się na dolne poziomy statku The Persistence i naprawienie uszkodzonych systemów, dzięki czemu nie zostanie on rozerwany na strzępy. Sytuację komplikują członkowie załogi, przekształceni w zabójcze potwory.

Walking Dead, drugi tytuł dedykowany PS VR, to produkcja oparta na słynnym uniwersum. Wcielamy się tu oczywiście w osoby, które przetrwały apokalipsę zombie, a następnie walczymy z krwiożerczymi bestiami. Sytuację komplikują też inni ocalali, albowiem nie zawsze są oni nastawieni przyjaźnie. Każdy wybór wiąże się oczywiście z rozmaitymi konsekwencjami.

Until You Fall to ostatnia gra, a jednocześnie trzecia przeznaczona dla PS VR. To przedstawiciel gatunku hack'n'slash, a jednocześnie roguelite. Mamy więc tytuł nastawiony na wysoki poziom trudności oraz wymagający zręczności i cierpliwości.

PlayStation Plus to miesięczna subskrypcja, dzięki której co miesiąc otrzymujemy dostęp do darmowych gier, rozgrywki sieciowej, specjalnych zniżek, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze i specjalne nagrody w ramach PlayStation Plus Rewords.

Usługa PS Plus jest dostępna w następujących abonamentach: 1 miesiąc (37 PLN), 3 miesiące (100 PLN) i 12 miesięcy (240 PLN) w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?