Znamy darmowe gry w PS Plus na grudzień 2021 roku

Sony ujawniło wreszcie listę gier, jakie zostaną udostępnione za darmo w PlayStation Plus w grudniu bieżącego roku.

@ 02.12.2021, 17:04
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Znamy darmowe gry w PS Plus na grudzień 2021 roku

Pisaliśmy niedawno o prawdopodobnej liście gier, jakie otrzymają wszyscy subskrybenci PlayStation Plus w grudniu. Sony opublikowało wreszcie oficjalne zestawienie i - jak widać poniżej - abonenci będą mogli bawić się przy naprawdę świetnych tytułach.

W grudniu w PS Plus za darmo udostępnione będą:

  • Godfall - dla PlayStation 5;
  • Mortal Shell - dla PlayStation 4;
  • Lego DC Super Villains - dla PlayStation 4.

Jak widać, jeden tytuł przeznaczony jest dla PS5, a pozostałe dwa dla PS4. Warto jednak pamiętać o tym, że PS5 jest kompatybilne wstecznie z PS4, a związku z tym we wszystkie gry dedykowane PlayStation 4 zagramy także na nowej platformie Sony.

Jeśli chodzi o Godfall mamy do czynienia ze slasherem, w którym przemierzamy wirtualny świat, zdobywamy wyposażenie oraz nowe umiejętności, a w efekcie coraz sprawniej pozbywamy się napotkanych przeciwników. Godfall w PS5 nie jest jednak pełnym wydaniem gry. To specjalna wersja zwana Challenger Edition, w której nie ma głównego wątku fabularnego. Są natomiast wyzwania oraz inna zawartość endgame.

Mortal Shell to przedstawiciel gatunku soulslike z elementami RPG, opracowany przez Cold Symmetry. Jak na gatunek soulslike przystało, mamy do czynienia z wysokim poziomem trudności, niebezpiecznymi przeciwnikami oraz potężnymi bossami. LEGO DC Super-Villains to przygodówka akcji, w której przenosimy się do świata słynnych klocków LEGO.

Wszystkie trzy gry będą dostępne od 7 grudnia. Pobierzecie je za darmo, jeśli macie aktywną subskrypcję PS Plus.


Sprawdź także:
Godfall

Godfall

Premiera: 12 listopada 2020
PC, PS5, PS4

Godfall to produkcja studia Counterplay Games, która powstała pod egidą firmy Gearbox Software. Tytuł to slasher z naciskiem na pozyskiwanie ekwipunku obficie wypadająceg...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?