Multiplayer Halo Infinite radzi sobie bardzo dobrze

Uruchomiona 15 listopada beta trybu multiplayer Halo Infinite przyjęta została przez graczy bardzo dobrze - tytuł 343 Industries mógł pochwalić się 270 tysiącami graczy w trakcie gry w szczycie. A to dane tylko ze Steama, nie wiadomo, jak gra radzi sobie na konsolach Xbox.

@ 17.11.2021, 13:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Multiplayer Halo Infinite radzi sobie bardzo dobrze

15 listopada zostaliśmy zaskoczeni wydaniem wersji beta multiplayera Halo Infinite - darmowego modułu, którego premiera w pełnej wersji jest zaplanowana razem z kampanią, 8 grudnia. Studio 343 Industries wraz z Microsoftem jednak postanowiło zrobić fanom marki urodziny na jej dwudziestolecie nie lada niespodziankę. Taka premiera z zaskoczenia to dość ryzykowny krok, jednak multik nowego Halo radzi sobie bardzo przyzwoicie!

Tryb dla wielu graczy Halo Infinite jest eksperymentem dla tej serii, ponieważ po raz pierwszy - mimo iż pochodzi bezpośrednio z pełnoprawnej części - wydany zostaje jako produkcja free to play. Z tego powodu taki zaskakujący debiut raczej nie mógł być porażką. Cieszą jednak oficjalne wyniki pochodzące ze SteamDB: dzieło przyjęło się bardzo dobrze, a w szczycie mogło poszczycić się ponad 270 tysiącami graczy jednocześnie! A to tylko dane pochodzące z PC-tów - nie wiemy, jak sytuacja wygląda na konsolach Xbox.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?