Halo Infinite - tryb multiplayer dostępny od dzisiaj!

Studio 343 Industries ogłosiło w trakcie rocznicowego streama Xboksa, że multiplayer Halo Infinite oficjalnie startuje właśnie dziś, 15 listopada! Jest to co prawda wersja beta, niemniej jednak cały postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji, która trafi na rynek razem z kampanią fabularną 8 grudnia.

@ 15.11.2021, 20:32
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite - tryb multiplayer dostępny od dzisiaj!

Wcześniejsze plotki znalazły swoje potwierdzenie - multiplayer Halo Infinte został udostępniony przed grudniową premierą kampanii dla pojedynczego gracza! Dzisiaj odbyła się rocznicowa transmisja Microsoftu zorganizowana z okazji dwóch dużych wydarzeń: 20 lat marek Xbox i Halo. Z tej właśnie okazji Master Chief, a właściwie to jego fani, dostali urodzinowy prezent!

Dzisiejszego streama celebrującego dwudzieste urodziny Xboksa oraz Halo zwieńczyła wiadomość od studia 343 Industries, w której ogłosili, iż można już pobierać moduł multiplayerowy nadchodzącego 8 grudnia Halo Infinte! Taka operacja była możliwa do przeprowadzenia z uwagi na to, że tryb sieciowy jest osobną grą dostępną bez dodatkowych opłat (utrzymany jest w formule free to play) i niezwiązany z głównym daniem, czyli kontynuacją historii Johna-117 oraz UNSC, zaplanowanym na początek grudnia. Co prawda ta wersja gry jest oznaczona jako beta, niemniej jednak zgodnie z zapowiedziami cały progres w niej wypracowany, a także nagrody z pierwszego sezonu (który oficjalnie również dzisiaj wystartował), przejdą do pełnej wersji udostępnionej 8 grudnia.

Multik Halo Infinite jest dostępny na wszystkich platformach - komputerach osobistych (Microsoft Store i Steam) oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?