Electronic Arts chce przywrócić niegdyś uwielbianą markę?

Wszystko wskazuje na to, że Electronic Arts rozważa wprowadzenie na rynek serii, o której wielu graczy zdążyło już zapomnieć.

@ 10.11.2021, 00:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Electronic Arts chce przywrócić niegdyś uwielbianą markę?

Branża gier ma do siebie to, że deweloperzy i wydawcy regularnie powracają do serii, które zdawały się być zapomniane. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na taki krok prawdopodobnie zdecydowała się firma Electronic Arts. Jeśli wierzyć krążącym w sieci pogłoskom, niebawem na rynku zadebiutuje projekt nawiązujący do serii, która od dłuższego czasu nie była rozwijana.

Znany branżowy insider, Tom Henderson, opublikował na Twitterze bardzo intygującą notkę, w któej czytamy, że Electronic Arts zamierza "ponownie wprowadzić na rynek serię gier, którą fani niegdyś uwielbiali". Szczegółów oczywiście brak, ale możemy pospekulować. Na pewno nie chodzi o Dead Space, bo jego remake jest opracowywany. Może to być np. SSX, Medal of honor, Command & Conquer albo Burnout. Opcji jest naprawdę dużo.

Electronic Arts pokazało wielokrotnie, że jest skłonne do tego, by wyjść graczom naprzeciw, choć niejednokrotnie korporacja postępowała też całkowicie bez sensu. Co zrobi tym razem? Dajcie znać w komentarzach jaką markę Electronic Arts chcielibyście znów zobaczyć w sklepach. Bądźcie też z nami, bo wszelkie doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszubal22   @   02:00, 10.11.2021
Jak parę lat temu wypuścili remaster Burnout: Paradise tak cały czas czekam na nową część serii, może już czas. Szczerze wątpię za to w nowego MoH-a, mają Battlefielda i Apexa, Respawn pewnie coś tam dłubie (fajnie jakby Titanfalla 3 wydłubali), a MoH niedawno dostał grę na VR, która hitem specjalnym nie była. Zobaczymy co z tego będzie, co roku się łudzę, że EA i jakość wydawanych przez nich gier się poprawi i chyba tak zostanie.
0 kudosMicMus123456789   @   15:08, 10.11.2021
Medale im ostatnio bardzo słabo wychodziły, markę może uratować tylko dobry remaster, a osobiście chciałbym zobaczyć grę The Saboteur remaster, albo nową część, bo gra moim zdaniem była mocno niedoceniona.
0 kudosTheCerbis   @   11:10, 11.11.2021
Cytat: MicMus123456789
osobiście chciałbym zobaczyć grę The Saboteur remaster, albo nową część
Popieram!