Hitman III - debiut ostatniego rozdziału dodatku 7 Deadly Sins

Studio IO Interactive wypuściło ostatnią część dodatku Seven Deadly Sins do Hitman III i ogłosiło nową zawartość popremierową w okresie do końca listopada.

@ 27.10.2021, 08:37
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III - debiut ostatniego rozdziału dodatku 7 Deadly Sins

Zapowiedziany w marcu tego roku dodatek Seven Deadly Sins zmierza ku końcowi. Tytułowe siedem grzechów głównych zwieńczone zostanie gniewem - bo taką konwencję przyjęło studio IO Interactive. Wraz z debiutem ostatniej części rozszerzenia do sieci trafił zwiastun nowej zawartości popremierowej.

Hitman III: Seven Deadly Sins zostanie zakończone częścią pt. Wrath. Agent 47 wraca do posiadłości w Dartmoor by ostatecznie rozwiązać kwestię ścigających go oprawców. W tym celu drobnej przebudowie uległy założenia rozgrywki, ponieważ Hitman będzie bronił się przed kolejnymi falami oponentów. W tym celu niczym Kevin sam w domu dostanie możliwość rozstawienia licznych pułapek przy potencjalnych wejściach i w ten sposób eliminować swoich oponentów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej gry.

Poza tym w okresie od 26 października do 29 listopada na graczy wciąż bawiących się w najnowszą skradankę od IO Interactive będzie czekało kilka dodatkowych - a co ważniejsze darmowych - atrakcji. Wśród nich znajdują się nowe Elusive Targets, możliwość odblokowania nowego wyposażenia (np. polarny zestaw przetrwania), a także poświęcona Halloween misja.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?