Zapowiedziano grę w uniwersum filmu Ciche miejsce

A Quiet Place to nowy projekt, za którego wydanie wzięła się firma Saber Interactive.

@ 26.10.2021, 18:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano grę w uniwersum filmu Ciche miejsce

Ciche miejsce to bardzo udany horror z 2018 roku. Niedawno w kinach pojawiła się jego kontynuacja, a my właśnie dowiedzieliśmy się, że powstaje też adaptacja growa tej zaskakującej opowieści. Za grą stoją dwa studia deweloperskie: iLLOGIKA oraz EP1T0ME. Wydawcą przedsięwzięcia będzie Saber Interactive.

Gra będzie zatytułowana A Quiet Place, co w sumie nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Jej premierę zaplanowano na 2022 rok, a jako że jej deweloperzy są doświadczeni (iLLOGIKA zajmowała się m.in. projektami z serii Rainbow Six oraz Far Cry), wszystko powinno pójść sprawnie i bez niepotrzebnych komplikacji.

Scenariusz gry A Quiet Place przedstawi nam całkiem nową opowieść w uniwersum filmów. Więcej detali mamy poznać niebawem, a póki co spójrzcie na oficjalną stronę produkcji. Grać będziemy na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox i PlayStation. Kolejną prezentację dzieła zaplanowano na grudniowe The Game Awards.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosMar3cz3k   @   21:11, 26.10.2021
"Niebawem w kinach powinna pojawić się jego kontynuacja" pojawiła się jakieś pół roku temu, aczkolwiek mogła umknąć bo jeszcze były lockdowny i od razu trafiła na platformy streamingowe ;)
0 kudosbalic87   @   09:32, 31.10.2021
Ekranizacja była kozacka i oryginalna! Mam nadzieję że gra z uniwersum również taka będzie Uśmiech