Apex Legends - twórcy prezentują nową mapę do swojego battle royale

Apex Legends dostało nową mapkę w plażowych klimatach. Deweloperzy przygotowali oczywiście materiał, mający ją promować.

@ 25.10.2021, 19:13
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, switch, ps4, xbox x/s

Apex Legends - twórcy prezentują nową mapę do swojego battle royale

Deweloperzy strzelaniny Battle Royale, Apex Legends, pokazali nową mapę do swojego projektu: Storm Point, którą możecie zobaczyć w nowym zwiastunie nadchodzącego sezonu Escape.

Dalsze szczegóły na blogu Apex Legends ujawniają, że Storm Point to dawna baza badawcza IMC. Jak dotąd jest to największa mapa w grze i około 15% większa niż World’s Edge. Aby pomóc graczom w poruszaniu się, nowe działa grawitacyjne będą rzucać grających po rozległych obszarach mapy, zastępując balony.

Jednym z ciekawszych miejsc nowej mapy jest platforma na Barometrze. Z kolei w innym miejscu Centrum Dowodzenia jest ogromnym podziemnym kompleksem bogatym w łupy i osłony. Niebezpieczny punkt kontrolny leży również nad gęstym lasem, zapewniając osłonę dobrze zakamuflowanym graczom. Jest dość duży piorunochron, w którym będą się działy ciekawe akcje.

Jest o wiele więcej do odkrycia w nowym miejscu, wraz z nową legendarną Ash, która pojawi się tego samego dnia. Apex Legends sezon 11 - Escape - trafi do gry 2 listopada. Poniżej możecie zobaczyć dwa zwiastuny, a jeśli zamierzacie grać, pamiętajcie by sprawdzić wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Apex Legends

Apex Legends

Premiera: 04 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Apex Legends to gra z gatunku battle royale od twórców Titanfall, studia Respawn Entertainment.Rozgrywka w tytule jest charakterystyczna dla wspomnianego gatunku. Zaczyna...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?